Tým Veselé kytary

Ondřej Štáfek

výuka kytary, zpěv

Hudbě se věnuje od první třídy. Aktuálně studuje na gymnáziu s hudebním zaměřením Evropská v Praze. Kromě hry na kytaru se věnuje herectví a zpěvu.

Od roku 2016 účinkoval s profesionálním souborem Městského divadla Kladno v inscenacích Donaha!, Mnoho povyku pro nic a Dům Usherů II. Aktuálně hraje v amatérském souboru ALFA studio. Je též frontmanem a zakladatelem volného hudebního seskupení OH2040. Pravidelně vystupuje na různých veřejných akcích. Skládá vlastní písničky, ke kterým si píše i texty. Má rád muzikálovou produkci, účastní se řady hudebních dílen a workshopů. Hru na kytaru vyučuje od roku 2019.

Kromě hudby má rád fotbal, počítačové hry a Netflix. V naší škole
se věnuje především výuce studentů a propagaci.

 

Pavel Štáfek

organizace kurzů, kytara, hudební nauka

Hudbě se věnuje od svých deseti let, kdy se naučil pískat na flétnu. Záhy však přesedlal ke kytaře, na kterou hraje asi od roku 1987. V průběhu studentských let působil v naprosto neznámé kladenské folkové skupině Bota. Kytarovou hru začal učit v roce 1994, kdy zakládal školu kytary v domě dětí. 

V současném tisíciletí se pak začal učit na piano a baskytaru. Ačkoli je aktivním členem kapely Forty Five, hudbu má pouze jako koníčka. V práci se věnuje informačním technologiím a výchově mladých sportovců. Kromě toho, že pořád někde jezdí na kole, se občas věnuje i nahrávání a zvukařině.

Zvládne opravit kytaru, kabel k mikrofonu, kolo a spoustu dalších věcí. Taky vymýšlí, co a kde by šlo ještě udělat a vylepšit. V naší kytarové škole se stará hlavně o management a prezentaci naší výuky.

 

Ukázky z naší hudební a divadelní tvorby

Písnička v mlze

Ondra - kytara a zpěv

Zvoník od Matky boží

Ondra v hlavní roli Quasimoda

OH2040 - Doba

Tuhle písničku jsme složili v jednu sychravou podzimní noc, a dali jsme do ní srdce, hlavu i ruce (ha, to se rýmuje). Tak doufáme že se vám bude líbit.

Forty Five - Bugatti Boogie

Pavel - baskytara

Forty Five - Co kdyby

Pavel - baskytara

Forty Five na Spotify

Skladby kapely Forty Five na největší streamovací hudební platformě

­